Address & Contact

Our Address

تهران،خیابان مطهری،بعد از هتل بزرگ ، نرسیده به لارستان ، پلاک 434 ، طبقه پنجم شمالی

GPS

35.723563633504, 51.410532014936

مهرام : قهرمان باشگاههای آسیا در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰٫

۶ دوره قهرمان باشگاههای ایران، دو نایب قهرمانی، یک مقام سومی در لیگ برتر و چهار قهرمانی در غرب آسیا، قهرمانی در رقابت بین‌المللی ABA چین و دو مقام قهرمانی در جام شیخ راشد امارات به‌ عنوان پرافتخارترین باشگاه بسکتبال در لیگ برتر ایران شناخته شود.

مهرام در سال ۱۳۷۸ تأسیس شد اما بیشترین موفقیت‌های بسکتبال مهرام از سال ۱۳۸۵ به بعد حاصل شد.

امیرمحمدتقی گنجی، در آینده‌سازان، دنا و پویامهرام، در رده‌های مختلف سنی پایه‌گذار و مالک مهرام بود. مهرام در سال ۱۳۸۳ وارد لیگ برتر شد.

مهرامی‌ها در سال ۱۳۸۵ با کسب مقام سوم در لیگ برتر و قهرمانی در نخستین حضور خود در جام شیخ راشد امارات، موفقیت‌های خود را در بسکتبال ایران آغاز کردند.

اسفند ۱۳۸۶

مهرام برای نخستین بار در لیگ برتر بسکتبال، جام قهرمانی را بالای سر برد و سپس با حضور در مسابقات غرب آسیا در اردن و قهرمانی در آن تورنمنت جواز حضور در مسابقات جام باشگاههای آسیا را به دست آورد.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۸

بیست و یکمین دوره بسکتبال جام باشگاههای آسیا در سال ۲۰۰۹ میدان قدرت‌نمایی یاران مهرام شد و تیم مهرام نخستین قهرمانی خود در جام باشگاههای آسیا را در جاکارتا اندونزی جشن گرفت.

۱۰ خرداد ۱۳۸۹

دومین قهرمانی پی در پی مهرام در بسکتبال باشگاههای آسیا (قطر).

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهرام بعد از یک فصل غیبت در لیگ برتر در لیگ یک با هدایت مربی صرب و علی آرزومندی دوباره به لیگ برتر فصل ۹۶ بازگشت.

کاوه قریه، صمد نیکخواه بهرامی، هومن رضایی، افشین آریاجو، علیرضا هنردوست، حامد سهراب‌نژاد، علی عصری، مهدی کامرانی، آیدین کبیر، کاوه نورافزا، مهراد آتشی، سامان ویسی، حامد آفاق، مهدی اسماعیلی، امیر صدیقی، سجاد مشایخی به همراه بازیکنان خارجی مثل تونی مدیسون، لورن وودز و جکسون ورومن از شاخص‌ترین بازیکنان مهرام در ادوار قهرمانی جام باشگاههای ایران و آسیا بودند.

مصطفی هاشمی سرمربی مهرام با این تیم در بیشتر افتخارات سهیم بوده و از این بابت پرافتخارترین مربی ایران در لیگ برتر بسکتبال است. وی با ۸ قهرمانی از ۱۴ دوره حضور در فینال های لیگ برتر بسکتبال و ۲ قهرمانی در باشگاههای آسیا و حضور در یک فینال نیمه تمام رکورددار است.

همایون ایزدپناه و حمیدرضا صمدزاده مدیر و سرپرست مهرام در یک دهه افتخارآفرینی این تیم همراه مهرام بودند.